Rozpravy o českých médiích jsou pravidelné diskuse na aktuální nebo nadčasová témata z oblasti médií. Snaží se být prostorem pro mediální kritiku i mediální vzdělávání.
Kde nás můžete sledovat

Rozpravy o českých médiích se konají vždy v budově Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze (Smetanovo nábřeží 6, Praha 1) v místnosti 215. Již od začátku jsme se snažili pořizovat videozáznam, od ledna 2015 jsme navíc začali Rozpravy streamovat na web. V současnosti nás tedy můžete vždy sledovat i živě na YouTube a zapojovat se svými dotazy do diskuse, i když nejste fyzicky přítomni. Záznam je živě přenášen i na webu našeho mediálního partnera – PRESSpektiv.

 

Aktuality o Rozpravách můžete sledovat na našem Facebooku. Ke každému tématu je vytvořena událost, do které pak vkládáme informace o diskutujících i o daném tématu. Najdete v ní vždy i odkaz na stream, videozáznam po skončení akce a fotografie pořízené během diskuse.

Přihlaste se k odběru pozvánek e-mailem

Pokud chcete mít přehled o tom, jaké Rozpravy se v daném měsíci konají, můžete se přihlásit k odběru pozvánek (tzn. jednou měsíčně Vám přijde pozvánka na e-mailovou adresu, kterou nám za tímto účelem pošlete). V případě zájmu o pozvánky nám napište na rozpravyomediich@gmail.com.